Rozvrhy - archív

Rehabilitace Botanická 53a, Brno -rozvrh cvičení jógy - ARCHÍV

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
16:15 - 17:45
začátečníci III.
Ing.Lukáš Kubíček
18:00 - 19:30
začátečníci III.
Mgr.Pavla Vyskočilová
07:30 - 09:00
začátečníci I.
Mgr.Pavla Vyskočilová
15:30 - 16:45
začátečníci I-II.
Ing.Stanislava Štelclová
17:00 - 18:30
čchi-kung pokročilí
JUDr. Pavel Simon
18:45 - 20:30
zač.I.
Ing. Jitka Vaničková
17:00 - 18:30
1. ročník
Ing.Lukáš Kubíček
15:00 - 16:15
cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.)
Táňa Dominiková
16:30 - 18:00
1. ročník
Táňa Dominiková
18:15 - 19:30
jóga 50+ (over 50)
Ing. Jitka Vaničková

Informace a zápis - tel.: 541 223 764 ordinace, rehabilitace
Cvičení začínají 9.9.2013

Táňa Dominiková – fyzioterapeutka
Ing. Lukáš Kubíček – cvičitel
Ing. Jitka Vaníčková – cvičitelka

Mgr. Lenka Vaňková -- fyzioterapeutka
Mgr.Pavla Vyskočilová -- cvičitelka
JUDr.Pavel Simon- cvičitel

 

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 -rozvrh cvičení jógy - ARCHÍV

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:45
1. ročník
MUDr. Jan Černý
15:30 - 16:30
děti jóga 9-14 let
Jindřiška Milánová
16:45 - 18:45
začátečníci III.
MUDr. Jan Černý
19:00 - 21:00
2. ročník
MUDr. Jan Černý
07:30 - 09:30
2. ročník
MUDr. Jan Černý
09:45 - 10:45
senioři + zdravotní cvič.
MUDr. Jan Černý
12:45 - 13:45
SM systém začátečníci
Dagmar Plevová
18:00 - 19:30
začátečníci I.-II.
Mgr.Pavla Vyskočilová
19:45 - 21:15
začátečníci I.
PhDr. Lea Vyskočilová
08:00 - 09:30
1.ročník
Lenka Olivová
09:45 - 11:15
začátečníci I.
Lenka Olivová
13:00 - 14:00
SM systém I.
Dagmar Plevová
15:45 - 17:00
začátečníci I.
MUDr. Jan Černý
17:15 - 19:15
začátečníci I.
MUDr. Jan Černý
19:30 - 21:00
začátečníci I.-II.
Ing.Lukáš Kubíček
06:30 - 07:30
pránájáma @
MUDr. Jan Černý
07:45 - 09:45
2. ročník
MUDr. Jan Černý
10:30 - 12:00
začátečníci II.
Ing. Jana Vrbková
12:15 - 13:15
zdravotní cvič.: VERTEBRO
Táňa Dominiková
16:00 - 17:30
začátečníci I.
Ing.Lenka Černá
18:00 - 19:45
začátečníci II. - III.
PhDr. Lea Vyskočilová
20:00 - 21:45
1. ročník
Mgr.Pavla Vyskočilová
07:00 - 08:45
1. roč.
MUDr. Jan Černý
09:00 - 10:30
začátečníci III.
Ing. Jana Vrbková
10:45 - 12:15
začátečníci I. - II.
Jindřiška Milánová

.

 

Rehabilitace Libušina tř. 4, Brno - rozvrh cvičení jógy - ARCHÍV

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
16:00 - 17:15
začátečníci II.
Zdeňka Ševiolová
17:30 - 18:45
1.ročník
Zdeňka Ševiolová
16:00 - 17:30
začátečníci I.
Zdeňka Ševiolová
17:45 - 19:00
začátečníci IV.
Zdeňka Ševiolová
18:00 - 19:30
Čchi-kung začátečníci Zuzana Skotáková
JUDr. Pavel Simon
14:30 - 15:30
senioři
Eva Šprinclová
15:45 - 17:00
začátečníci II.
Ing. Jana Vrbková
17:15 - 18:45
začátečníci I.
Ing. Jana Vrbková
19:00 - 20:30
začátečníci I.-II.
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková

Informace a zápis - tel.: 547 221 304 ordinace, rehabilitace
Cvičení začínají 9.9.2013

Bc. Radka Buryšková – fyzioterapeutka

Zdena Ševiolová – fyzioterapeutka

Mgr.Eva Zukalová - fyzioterapeutka

 

 

Rozvrh hodin rehabilitační cvičení dětí - Libušina tř.4 ARCHÍV

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
14:45 - 15:15
zdr.cv.-dívky
Eva Šprinclová
15:15 - 15:45
zdr.cv.-hoši
Eva Šprinclová
15:15 - 16:00
zdrav.cvič.-starší žáci-začínající
Eva Šprinclová
16:15 - 17:00
zdrav.cvič.-starší žáci-pokroč.
Eva Šprinclová

Informace a zápis - tel.: 547 221 304
 

Bc. Radka Buryšková – fyzioterapeutka

Mgr.Eva Zukalová