Rozvrhy

Rehabilitace Botanická 53a, Brno -rozvrh cvičení jógy

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
16:15 - 17:45
začátečníci IV.
Ing.Lukáš Kubíček
18:00 - 19:30
začátečníci IV.
Mgr.Pavla Vyskočilová
07:30 - 09:00
začátečníci I.-II.
Mgr.Pavla Vyskočilová
15:30 - 16:45
začátečníci II.
Ing.Stanislava Štelclová
17:00 - 18:30
čchi-kung pokročilí
JUDr. Pavel Simon
18:45 - 20:30
začátečníci II.
Ing. Jitka Vaničková
15:15 - 16:45
začátečníci I.
Přemysl Mikauš
17:00 - 18:30
1. ročník
Ing.Lukáš Kubíček
18:45 - 20:15
začátečníci I.
Ing.Stanislava Štelclová
15:00 - 16:15
cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.)
Táňa Dominiková
16:30 - 18:00
1. ročník
Táňa Dominiková
18:15 - 19:30
jóga 50+ (over 50)
Ing. Jitka Vaničková

Informace a zápis - tel.: 541 223 764, 736 473 774 ordinace, rehabilitace
Cvičení začínají 18.9.2017 a končí 31.1.2018

 


 

 

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 -rozvrh cvičení jógy

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
07:00 - 08:45
1.-2. ročník
MUDr. Jan Černý
09:00 - 10:30
začátečníci I.-II.
Táňa Dominiková
10:45 - 12:15
začátečníci I.
Miroslava Jirůšková
15:30 - 17:00
začátečníci I.
Jindřiška Milánová
17:15 - 19:00
začátečníci IV.
MUDr. Jan Černý
19:15 - 21:00
1.-2. ročník
MUDr. Jan Černý
07:45 - 09:30
začátečníci I.
MUDr. Jan Černý
09:45 - 10:45
senioři + zdravotní cvič.
MUDr. Jan Černý
11:00 - 12:30
začátečníci I.-II.
Jindřiška Milánová
16:00 - 17:45
začátečníci I.
PhDr. Lea Vyskočilová
18:00 - 19:30
začátečníci II.-III.
Mgr.Pavla Vyskočilová
19:45 - 21:15
začátečníci I.
Lenka Olivová
08:00 - 09:30
1.ročník
Lenka Olivová
09:45 - 11:15
začátečníci I.-II.
Lenka Olivová
11:30 - 13:00
začátečníci I.
Jitka Cónová
15:30 - 17:15
začátečníci I.-II.
MUDr. Jan Černý
17:30 - 19:15
začátečníci II.-III.
MUDr. Jan Černý
19:30 - 21:00
začátečníci I.-II.
Ing.Lukáš Kubíček
06:30 - 07:30
pránájáma @
MUDr. Jan Černý
07:45 - 09:45
2. ročník
MUDr. Jan Černý
10:15 - 11:45
začátečníci II.-III.
Ing. Jana Vrbková
12:00 - 13:15
zdr. cvič.: VERTEBRO
Táňa Dominiková
16:00 - 17:45
začátečníci I.-II.
Ing.Lenka Černá
18:00 - 19:45
začátečníci III.
PhDr. Lea Vyskočilová
20:00 - 21:45
1. ročník
Mgr.Pavla Vyskočilová
07:00 - 08:45
1. roč.
MUDr. Jan Černý
09:00 - 10:30
začátečníci III.-IV.
Ing. Jana Vrbková
10:45 - 12:15
začátečníci I.
Elizabeth Székely

Informace a zápis - tel.: 541 212 164, 736 473 773 ordinace, rehabilitace
Cvičení začínají 18.9.2017 a končí 31.1.2018
Pránájáma začíná od 21.9.2017. První čtvrtek v měsící je pro pokročilé. Cvičení pro začátečníky v tuto dobu není!

 

 

 

 

Rehabilitace Libušina tř. 4, Brno - rozvrh cvičení jógy

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
16:00 - 17:15
začátečníci II.-III.
Zdeňka Ševiolová
17:30 - 18:45
1.ročník
Zdeňka Ševiolová
19:00 - 20:30
začátečníci I.
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková
16:00 - 17:30
začátečníci I.
Zdeňka Ševiolová
17:45 - 19:00
začátečníci IV.
Zdeňka Ševiolová
18:00 - 19:30
Čchi-kung začátečníci Zuzana Skotáková
JUDr. Pavel Simon
14:30 - 15:30
senioři
Eva Šprinclová
15:45 - 17:15
začátečníci II.-III.
Ing. Jana Vrbková
17:30 - 19:00
začátečníci I.-II.
Ing. Jana Vrbková
19:15 - 20:45
začátečníci II.
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková

Informace a zápis - tel.: 547 221 304, 736 473 772  ordinace, rehabilitace
Cvičení začínají 18.9.2017 a končí 31.1.2018

 

 

 

Rozvrh hodin rehabilitační cvičení dětí - Libušina tř.4, Brno-K

Po
Út
St
Čt
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
14:45 - 15:15
zdr.cv.-dívky
Eva Šprinclová
15:15 - 15:45
zdr.cv.-hoši
Eva Šprinclová
15:15 - 16:00
zdrav.cvič.-starší žáci
Eva Šprinclová

Informace a zápis - tel.: 547 221 304, 736 473 772
 

Eva Šprinclová – fyzioterapeutka